6425 Oljemålningar
5 st, Kina. Signerade. Olja på duk, 36x46cm, oramade
Såld: 100 kr
Såldes den 18 oktober 2021 -
9077 Oljemålningar
3 st, Kina. En är signerad, 45x33 cm, ej ramade
Såld: 700 kr
Såldes den 16 mars 2020 -
5312 Oljemålningar
2 st, Kina, -74, Motiv från Sommarpalatset, 60x90
Såld: 100 kr
Såldes den 28 maj 2018
6368 Oljemålningar
diverse, Kina
Såld: 150 kr
Såldes den 28 augusti 2017 -
5528 Oljemålningar
12 st. Kina, dukens mått 35x46
Såld: 100 kr
Såldes den 3 oktober 2016 -
6511 Oljemålningar
diverse, Kina i tre kartonger
Såld: 300 kr
Såldes den 6 oktober 2014
7480 Oljemålningar
2 st, Kina, 100x50 ca (oramade)
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 juni 2013 -
3196 Oljemålningar
cirka 45st, Kina
Såld: 100 kr
Såldes den 21 januari 2013 -
1079 Oljemålningar
cirka 60st, 3st kartonger, Kina, 29x39
Såld: 350 kr
Såldes den 7 januari 2013